ست اداری چیست؟

یکی از ارکان مهم در امر تبلیغات طراحی ست اداری و طراحی اوراق اداری می باشد، یک ست اداری خوب و مناسب نماینده سازمان شما بوده و ارزش سازمانی شرکت شما را بالا می برد. ست اداری به مجموعه ای از اوراق و کاغذها گفته می شود که شامل پاکت نامه، کارت ویزیت، سربرگ، کاغذ یادداشت، لیبل و… می باشد و در جهت امور اداری، مکاتبات و… مورد استفاده قرار می گیرد. نکته مهم در طراحی ست اداری و طراحی اوراق اداری این است که عناصر گرافیگی که شامل ترکیب رنگ ها و … می باشد، در آن رعایت گردد و در نهایت باید متناسب با رنگ سازمانی شرکت شما باشد.

ترجمه و طراحی ست اداری دو یا چندزبانه

برای افراد یا شرکت‌هایی که تمایل دارند در سطح فرامنطقه‌ای یا بین‌المللی مطرح گردند ترجمه و طراحی ست اداری دو یا چند زبانه از اهمیت وافری برخوردار است. بنابراین می توان گفت که ترجمه و طراحی شایسته و مناسب سایت ها، کاتالوگ ها، بروشورها، کارت ویزیت ها و … از فارسی به انگلیسی یا زبان های مختلف دیگر دارای اهمیت فراوانی است و می‌تواند در راستای بازاریابی و تبلیغات هدفمند مجموعه شما موثر باشد. البته نکته مهم در اینجا تفویض این کار به افراد متخصص و حرفه ای می باشد. گروه کلید با داشتن نیروهای کارآمد در زمینه طراحی ست اداری و اوراق اداری در این مسیر به شما کمک نموده تا بهترین تصمیمات را اتخاذ نمایید.

چاپ و طراحی ست اداری و اوراق اداری

طراحی و چاپ ست اداری یا طراحی اوراق اداری شامل: سربرگ، پاکت، یادداشت، فاکتور، فولدر، لیبل و فرم ها در ابعاد و اندازه های استاندارد یکی از اصلی ترین ابزار های مکاتبات داخلی و خارجی یک مجموعه می باشد.

طراحی لوگو

گروه کلید بر این باور است که یک ست اداری حرفه ای و متفاوت بدون داشتن یک آرم یا لوگو مناسب، برای آن سازمان فاقد هویت است.

خدمات طراحی لوگو

طراحی سربرگ

یک از عناصر اصلی تشکیل دهنده یک طراحی حرفه ای ست اداری، سربرگ آن می باشد. سایز استاندارد سربرگ ۲۱*۲۹٫۷ و ۲۱*۱۴٫۸ می باشد.

طراحی پاکت نامه

طراحی و چاپ پاکت یک دیگر از عناصر مهم و تاثیر گذار یک ست اداری موفق می باشد، معمولاً پاکت نامه به اصطلاح ملخی در ابعاد ۲۲*۱۱ و پاکت A4 در سایز ۲۳ *۳۲٫۵ ،پاکت A5 در سایز ۲۳ * ۱۶ می باشند.

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت هم عناصر تشکیل دهنده یک ست اداری می باشد ، معمولا بیزنس کارت ها در ابعاد و سایز استاندارد بصورت ۵٫۵ * ۴٫۸ و ۸٫۹ * ۵٫۸ می باشند.

طراحی لباس کار

طراحی و تولید لباس کار اداری و صنعتی با کیفیت مناسب و رنگ بندی مرتبط با رنگ سازمانی صورت می پذیرد.

طراحی لوگو , ست اداری , اوراق اداریطراحی هدایای تبلیغاتی

طراحی و ساخت انواع هدایای تبلیغاتی مزین شده به لوگو و تبلیغ شما صورت می پذیرد.

طراحی بسته بندی محصولات

طراحی و ساخت انواع بسته بندی زیبا، خلاق و استاندارد برای محصولات تجاری شما یکی دیگر از تخصص های گروه کلید می باشد.

سایر خدمات ما شامل: انجام کلیه امور مرتبط با فتوشاپ، گرافیک، وب سایت و…

جهت مشاوره تلفنی یا حضوری در حوزه طراحی ست اداری و اوراق اداری با گروه کلید تماس بگیرید.

  • مبلغ مشاوره به مدت ۴۵ دقیقه: ۱۰۰ هزار تومان
  • مبلغ مشاوره به مدت ۳۰ دقیقه: ۶۰ هزار تومان

لازم به ذکر است تمامی مشاوران ما در مقطع دکتری هستند.

نکته قابل ملاحظه در مشاوره‌های گروه کلید(KSYKG) این است که راهکارهایی اجرایی بنا به نوع درخواست مطرح شده ارائه می‌گردد و همچنین در اجرایی کردن و پیاده سازی راهکار منتخب به طور کامل همراه تان می باشیم.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره گروه کلید بهره مند شوید.

همراهان گرامی در ادامه تعدادی از مطالب مرتبط و کاربردی در حیطه طراحی ست اداری و اوراق اداری ارائه شده است. بررسی این مطالب برای شما مفید می باشد.