ست اداری چیست؟

یکی از ارکان مهم در امر تبلیغات طراحی ست اداری و طراحی اوراق اداری میباشد، یک ست اداری خوب و مناسب نماینده سازمان شما بوده و ارزش سازمانی شرکت شما را بالا میبرد. ست اداری به مجموعه ای از اوراق و کاغذها گفته میشود که شامل پاکت نامه، کارت ویزیت، سربرگ، کاغذ یادداشت، لیبل و … میباشد و در جهت امور اداری و مکاتبات مورد استفاده قرار میگیرد. نکته مهم در طراحی ست اداری و طراحی اوراق اداری این است که عناصر گرافیگی که شامل ترکیب رنگها و … میباشد، در آن رعایت گردد و در نهایت باید متناسب با رنگ سازمانی شرکت شما باشد.

ترجمه و طراحی ست اداری دو یا چندزبانه

برای افراد یا شرکت‌هایی که تمایل دارند در سطح فرامنطقه‌ای یا بین‌المللی مطرح گردند، ترجمه و طراحی ست اداری دو یا چند زبانه از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین میتوان گفت که ترجمه و طراحی شایسته و مناسب سایتها، کاتالوگها، بروشورها، کارت ویزیتها و … از فارسی به انگلیسی یا زبانهای مختلف دیگر دارای اهمیت فراوانی است و میتواند در راستای بازاریابی و تبلیغات هدفمند مجموعه شما موثر باشد. البته نکته مهم در اینجا تفویض این کار به افراد متخصص و حرفه ای میباشد. گروه کلید با داشتن نیروهای کارآمد در زمینه طراحی ست اداری و اوراق اداری در این مسیر به شما کمک نموده تا بهترین تصمیمات را اتخاذ نمایید. ما برای طراحی ست های اداری هم از گرافیست های متخصص و هم از توصیه‌های مشاوران بازاریابی استفاده میکنیم تا در کنار برخورداری از زیبایی بصری، هویت برند کسب و کار یا سازمان مورد نظر را تقویت کند.

چاپ و طراحی ست اداری و اوراق اداری

طراحی و چاپ ست اداری یا طراحی اوراق اداری شامل: سربرگ، پاکت، یادداشت، فاکتور، فولدر، لیبل و فرمها در ابعاد و اندازه های استاندارد یکی از اصلی ترین ابزارهای مکاتبات داخلی و خارجی یک مجموعه میباشد.

نمونه طراحی لوگو ، آرم و نشان تجاری برند

طراحی لوگو

گروه کلید بر این باور است که یک ست اداری حرفه ای و متفاوت بدون داشتن یک آرم یا لوگوی مناسب، برای آن سازمان فاقد هویت است.

خدمات طراحی لوگو

طراحی سربرگ

یک از عناصر اصلی تشکیل دهنده یک طراحی حرفه ای ست اداری، سربرگ آن میباشد. سایز استاندارد سربرگ ۲۱*۲۹٫۷ و ۲۱*۱۴٫۸ میباشد.

طراحی پاکت نامه

طراحی و چاپ پاکت یکی دیگر از عناصر مهم و تاثیر گذار یک ست اداری موفق میباشد، معمولاً پاکت نامه به اصطلاح ملخی در ابعاد ۲۲*۱۱ و پاکت A4 در سایز ۲۳ *۳۲٫۵ ،پاکت A5 در سایز ۲۳ * ۱۶ میباشند.

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت هم عناصر تشکیل دهنده یک ست اداری میباشد ، معمولاً کارت ویزیت ها در ابعاد و سایز استاندارد بصورت ۵٫۵ * ۴٫۸ و ۸٫۹ * ۵٫۸ میباشند.

طراحی لباس کار

طراحی و تولید لباس کار اداری و صنعتی با کیفیت مناسب و رنگ بندی مرتبط با رنگ سازمانی برای سازمان هایی مناسب است که می خواهند کارکنانشان در محیط کار از لباس فرم استفاده کنند.

طراحی لوگو , ست اداری , اوراق اداریطراحی هدایای تبلیغاتی

طراحی و ساخت انواع هدایای تبلیغاتی مزین شده به لوگو و تبلیغ شما جهت هدیه دادن به مشتری ها و همکاران.

طراحی بسته بندی محصولات

طراحی و ساخت انواع بسته بندی زیبا، خلاق و استاندارد برای محصولات تجاری شما یکی دیگر از تخصص های گروه کلید می باشد.

سایر خدمات ما شامل: انجام کلیه امور مرتبط با فتوشاپ، گرافیک، وب سایت و…

مشاوران گروه کلید (KSYKG) بدون استثنا دارای مدرک دکتری هستند و تجربه فعالیت در صنعتهای گوناگون و مواجهه با چالشهای انواع کسب و کارها را دارند. جهت مشاوره تلفنی یا حضوری در حوزه طراحی ست اداری و اوراق اداری با گروه کلید تماس بگیرید.

  • مبلغ مشاوره به مدت یک ساعت: ۵۰۰ هزار تومان
  • مبلغ مشاوره به مدت نیم ساعت: ۲۵۰ هزار تومان

مشاوران گروه کلید راهکارهایی اجرایی برای چالشهای پیش روی کسب و کارها ارائه میکنند و در اجرای راهکارها و تحلیل نتایج به دست آمده نیز در کنار شما خواهند بود.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره گروه کلید بهره مند شوید.

همراهان گرامی در ادامه تعدادی از مطالب مرتبط و کاربردی در حیطه طراحی ست اداری و اوراق اداری ارائه شده است. بررسی این مطالب برای شما مفید می باشد.