مشاوره، آموزش و اجرای بازاریابی دیجیتال ، آنلاین و اینترنتی

بازاریابی دیجیتال یا آنلاین چیست؟

بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی اینترنتی، مفهومی است که تمام فعالیت های بازاریابی را در بر می گیرد. امروزه مردم نسبت به سالهای گذشته، زمان زیادی را صرف فعالیت های اینترنتی می کنند. از این رو، انتظار می رود اکثر فعالیت های بازاریابی، با استفاده از اینترنت صورت گیرد که می توان به آن بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی آنلاین گفت.

استراتژی های بازاریابی دیجیتال در گروه کلید (KSYKG) براساس تجربیات و نتایج قابل اندازه گیری ایجاد شده اند. ما با استفاده از روش های مختلفی در بازاریابی آنلاین با تمرکز بر افزایش نرخ تبدیل، تکرار بازدید و ایجاد وفاداری برای برند به این استراتژی ها دست پیدا کرده ایم.

فرآیند مشاوره بازاریابی دیجیتال یا اینترنتی گروه کلید

بازاریابی دیجیتال ، آنلاین و اینترنتیگسترش و توسعه استراتژی هایی برای موفقیت شرکت شما در بازاریابی اینترنتی

به عنوان یک شرکت موفق در زمینه بازاریابی و فروش، می دانیم که اولین گام در راه بازگشت سرمایه تدوین استراتژی آنلاین مارکتینگ است. استراتژیست های متخصص ما در زمینه بازاریابی اینترنتی یک فهم جامعی از کسب و کار را به وسیله برند، صنعت و فضای رقابتی شما ایجاد می‌کنند.

جذب مخاطب به سمت وب سایت

بعد از تعیین استراتژی، متخصصین ما شروع به جذب مخاطبان به سوی وبسایت شما خواهند کرد. این کار را با هدف گیری کاربرانی که خدمات و کالاها شما جستجو می‌کنند، صورت می گیرد، لذا این کار بازدید قابل توجهی برای وب سایت شما فراهم آورده، و در نهایت موجب افزایش چشمگیری در بازگشت سرمایه شرکتتان خواهد شد.

افزایش نرخ تبدیل و باقی ماندن مشتری

زمانی که مشتریان بالقوه به یک وب سایت کاربر محور دست پیدا کنند، با آن ارتباط برقرار کرده و تبدیل به مشتریان دائمی می شوند. هزینه های ناشی از طراحی اختصاصی و استفاده از نرخ تبدیل با به کارگیری یک بازاریابی صحیح باز می‌گردد. در شرایطی که کاربر باز نمی‌گردد و یا شما می خواهید مشتری را برای خرید به وب سایت خود جذب کنید، ما از استراتژی های مشخص با هدف بازگشت مشتری استفاده می کنیم. این استراتژی ها شامل استراتژی های بازاریابی و ایجاد پیوستگی و ارتباط ادامه دار میان وب سایت و مخاطب هستند.

استراتژی های مارکتینگ اینترنتی ما با نیازهای خاص و بی مانند مخاطبان شما و اهداف برندتان گره میخورند. با رویکردهای صحیح مارکتینگ ما، شما می توانید نرخ تبدیل را بهبود بخشیده و با ایجاد پیوستگی با کاربر موجب افزایش بازگشت سرمایه به میزان زیاد شوید.

 جهت مشاوره تلفنی یا حضوری در حوزه بازاریابی دیجیتال با گروه کلید تماس بگیرید.

  • مبلغ مشاوره به مدت ۴۵ دقیقه: ۱۰۰ هزار تومان
  • مبلغ مشاوره به مدت ۳۰ دقیقه: ۶۰ هزار تومان

لازم به ذکر است تمامی مشاوران ما در مقطع دکتری هستند.

نکته قابل ملاحظه در مشاوره‌های گروه کلید (KSYKG) این است که راهکارهایی اجرایی بنا به نوع درخواست مطرح شده ارائه می‌گردد و همچنین در اجرایی کردن و پیاده سازی راهکار منتخب به طور کامل همراه تان می باشیم.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره گروه کلید بهره مند شوید.

همراهان گرامی در ادامه تعدادی از مطالب مرتبط و کاربردی در حیطه بازاریابی دیجیتال ارائه شده است. بررسی این مطالب برای شما مفید می باشد.