آموزش تضمینی بازاریاب تلفنی و ویزیتور حضوری با ارائه مدرک معتبر

امروزه رقابت زیادی برای جذب مشتری در بین شرکت ها بخصوص شرکت‌های تولیدی و خدماتی وجود دارد. این شرکت‌ها برای فروش کالاهای خود و پیشی گرفتن از رقبا در بازار سعی در استخدام و جذب بازاریاب تلفنی و ویزیتورهای حضوری دارند که از این طریق بتوانند محصول یا خدمات خود را راحت تر و سریع تر به فروش برسانند.

آموزش تضمینی بازاریاب تلفنی و ویزیتور حضوریبازاریابی تلفنی و ویزیتور حضوری چگونه باعث رشد و ترقی سازمان شما می گردد؟

بازاریابی تلفنی روشی از بازاریابی است که در آن فروشنده از مشتریان درخواست میکند تا فرآورده ها و یا خدمات را بخرند؛ این کار یا از طریق تلفن صورت میگیرد و یا از طریق تماس رو در رو و یا ارتباطات اینترنتی از پیش تعیین شده و برنامه ریزی شده. بازاریاب تلفنی و ویزیتورهای حضوری اگر به خوبی آموزشهای لازم را کسب نمایند، به راحتی میتوانند حجم فروش محصولات یا خدمات را بالا ببرند و بالطبع درآمد بیشتری را نصیب شرکت و خود نمایند. زیرا با به کار گرفتن بازاریابی تلفنی شرکت میتواند کالاهای خود را در نقاط بسیار دوری به فروش برساند و به این شکل گستره پوشش بازار خود را افزایش دهد. در نهایت میتوان گفت در سازمانهای کنونی بازاریاب تلفنی و ویزیتور حضوری، نقش اساسی را بازی مینماید. البته موانعی هم در سر راه بازاریابی تلفنی و ویزیتوری وجود دارند؛ برای مثال اگر توسط افراد حرفه ای انجام نشوند میتوانند باعث انزجار مشتریها از شما شوند به گونه ای که حتی در آینده هم از شما خرید نکنند و همچنین به دست آوردن شماره های تماس یا آدرس مشتریان بالقوه هر محصول کار آسانی نیست و در صورتی که به صورت تصادفی تماس بگیرید یا مراجعه حضوری کنید موفقیت چندانی به دست نمی آورید.

گروه کلید (KSYKG) با تسلط کامل در زمینه بازاریابی و فروش تلفنی و حضوری هدفمند و همچنین آشنایی با مشتریان و خریداران و داشتن چندین سال تجربه و سابقه در زمینه بازاریابی می تواند به شرکت ها و افرادی که علاقمند به انجام فروش های تلفنی و حضوری بصورت حرفه ای هستند، خدمات مشاوره و آموزش را با کیفیتی برتر ارائه دهد.

مشاوران گروه کلید (KSYKG) بدون استثنا دارای مدرک دکتری هستند و تجربه فعالیت در صنعتهای گوناگون و مواجهه با چالشهای انواع کسب و کارها را دارند. جهت مشاوره تلفنی یا حضوری در حوزه بازاریابی تلفنی با گروه کلید تماس بگیرید.

  • مبلغ مشاوره به مدت یک ساعت: ۵۰۰ هزار تومان
  • مبلغ مشاوره به مدت نیم ساعت: ۲۵۰ هزار تومان

مشاوران گروه کلید راهکارهایی اجرایی برای چالشهای پیش روی کسب و کارها ارائه میکنند و در اجرای راهکارها و تحلیل نتایج به دست آمده نیز در کنار شما خواهند بود.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره گروه کلید بهره مند شوید.