آموزش تضمینی بازاریاب تلفنی و ویزیتور حضوری با ارائه مدرک معتبر

امروزه رقابت زیادی برای جذب مشتری در بین شرکت ها بخصوص شرکت‌های تولیدی و خدماتی وجود دارد. این شرکت‌ها برای فروش کالاهای خود و پیشی گرفتن از رقبا در بازار سعی در استخدام و جذب بازاریاب تلفنی و ویزیتورهای حضوری دارند که از این طریق بتوانند محصول یا خدمات خود را راحت تر و سریع تر به فروش برسانند.

آموزش تضمینی بازاریاب تلفنی و ویزیتور حضوریبازاریابی تلفنی و ویزیتور حضوری چگونه باعث رشد و ترقی سازمان شما می گردد؟

بازاریابی تلفنی روشی از بازاریابی است که در آن فروشنده از مشتریان درخواست می کند تا فرآورده ها و یا خدمات را بخرند؛ این کار یا از طریق تلفن صورت می گیرد و یا از طریق تماس رو در رو و یا ارتباطات اینترنتی از پیش تعیین شده و برنامه ریزی شده. بازاریاب تلفنی و ویزیتورهای حضوری اگر به خوبی آموزش های لازم را کسب نمایند، به راحتی می توانند حجم فروش محصولات یا خدمات را بالا ببرند و بالطبع آن درآمد بیشتری را نصیب شرکت و خود نمایند. در نهایت می توان گفت در سازمان های کنونی بازاریاب تلفنی و ویزیتور حضوری، نقش اساسی را بازی می نماید.

گروه کلید (KSYKG) با تسلط کامل در زمینه بازاریابی و فروش تلفنی و حضوری، همچنین آشنایی با مشتریان و خریداران و داشتن چندین سال تجربه و سابقه در زمینه بازاریابی می تواند به شرکت ها و افرادی که علاقمند به انجام فروش های تلفنی و حضوری بصورت حرفه ای هستند، خدمات مشاوره و آموزش را با کیفیتی برتر ارائه می دهد.

جهت مشاوره تلفنی یا حضوری در حوزه بازاریابی تلفنی با گروه کلید تماس بگیرید.

  • مبلغ مشاوره به مدت ۴۵ دقیقه: ۱۰۰ هزار تومان
  • مبلغ مشاوره به مدت ۳۰ دقیقه: ۶۰ هزار تومان

لازم به ذکر است تمامی مشاوران ما در مقطع دکتری هستند.

نکته قابل ملاحظه در مشاوره‌های گروه کلید(KSYKG) این است که راهکارهایی اجرایی بنا به نوع درخواست مطرح شده ارائه می‌گردد و همچنین در اجرایی کردن و پیاده سازی راهکار منتخب به طور کامل همراه تان می باشیم.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره گروه کلید بهره مند شوید.