طراحی حرفه ای وب سایت ، سئوی وب سایت و تولید محتوا

طراحی وب سایت به صورت اختصاصی با چشم اندازهای استراتژیک باعث میشود تا ارتباط بیشتری میان مشتریان و سازمان مورد نظر ایجاد شود. فرقی ندارد که وب سایت شما واسطه کسب و کارهای مختلف (B2B) باشد یا کاربران نهایی مصرف کننده (B2C) باشد، ما وب سایت شما را با طراحی تعاملی و مناسب برای رسیدن به عملکرد مورد نظر شما طراحی می کنیم. تیم متخصص توسعه و طراحی وب سایت و استراتژیستهای دیجیتال گروه کلید (KSYKG) از جدیدترین تکنولوژیها و تکنیکها برای طراحی وب سایت هایی تعاملی، بهره میگیرد. از طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک تا سیستمهای مدیریت محتوای وب سایت را به ما بسپارید تا هر آنچه که از عملکرد یک وب سایت میخواهید را در اختیار شما قرار دهیم.

شما میتوانید با خیالی آسوده طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید. گروه کلید با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستمها و استانداردهای روز دنیا شما را در امر طراحی سایت یاری خواهد نمود. تجزیه و تحلیل رقبای شما، آنالیز کلمات کلیدی و طراحی و بهینه سازی سایت، وب سایت شما را از دیگر شرکتها متمایز خواهد کرد. سازمان و شرکت شما با دارا بودن یک سایت خوب میتواند در امر بازاریابی به موفقیت قابل توجهی دست یابد.

طراحی حرفه ای وب سایتطراحی وب سایت، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد. نباید فراموش کرد که طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتورهای جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. لذا در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات وب سایت در عین زیبایی، میبایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیکهای سئو آمار بازدیدکنندگان را افزایش داد.
یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار سایت شما را مشاهده میکند، اولین چیزی که نظر او را جلب میکند رنگ بندی و طراحی سایت شما می باشد.

هدف ما طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکارهای لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که در کمترین زمان ممکن انجام میشود. ضمنا ما میتوانیم برای کسب و کار بین المللی شما طراحی و پیاده سازی سایتهای دوزبانه و چندزبانه را انجام دهیم.

تولید محتوا حرفه ای سایت ها و جلسات کاری در سطوح مختلف کاری

یکی از دغدغه های افراد تهیه‌ی مطالب به روز و متفاوت در حیطه ی فعالیتشان میباشد که نیاز به مهارت و دقت خاصی در گردآوری، انسجام بخشی، ترجمه و چیدمان آن است. خیلی از افراد این کار را به افراد غیرحرفه ای مانند کارمندان یا شرکتهای طراح سایت میسپارند که اگر دقت شود اکثر اوقات این تولید محتوا از ابتدا بی برنامه و بعد از مدتی کوتاه هیچگونه تأثیر مفیدی در تبلیغات و معرفی شرکت و رشد آن ندارد و ممکن است حتی آن مجموعه متوجه این قضیه نشود. گروه کلید در این حیطه مهم آماده ی ارائه خدمات میباشد و راههای درست و شایسته ی تهیه مطالب متفاوت، علمی و کاربردی را به شکلی که از نظر بصری هم جذابیت داشته، با کمک تیم مجرب خود میداند. همچنین جدیدترین مطالب و محتوا علمی را برای سایتها، کسب و کار، محصول، کارمندان، نشستها، جلسات کاری، فعالیتهای شخصی و شبکه های اجتماعی را از ما بخواهید. پس همین الان با گروه کلید تماس بگیرید.


فرآیند توسعه وب سایت

توسعه وب سایت یک فرآیند کلی نگر است. وب سایت هایی که طراحی می کنیم نه تنها خوب به نظر می آیند بلکه عالی عمل می کنند. از همان آغاز ما استراتژی محتوا، معماری اطلاعات، مسیر کاربری و چگونگی بازاریابی مخاطبان را برای وب سایت شما در نظر خواهیم گرفت.


هر پروژه توسعه وب سایتی که به صورت اختصاصی طراحی شده باشد، منحصر بفرد است. در این پروسه ما می خواهیم برند شما را بشناسیم، نیازهای شما را بفهمیم و زمان بندی مناسبی را برای انجام پروژه های مرتبط با کسب و کار شما در نظر بگیریم.

آغاز و اکتشاف

تیم متخصص گروه کلید با تحقیق، تجزیه و تحلیل و طراحی استراتژیک شما را قادر می سازد تا به اهداف کسب و کار خود دست پیدا کنید. این استراتژی مسیری را با توجه به ویژگیهای کسب و کار و محصول یا خدمت شما تعیین میکند و بر اساس آن پیشنهادهایی را ارائه میدهیم که کاملاً کاربردی و بر مبنای نیازهای اختصاصی شما میباشد.

استراتژی دیجیتال

معماری اطلاعات خصوصیات، نقشها، ساختارها و تجربیات کاربری پروژه های توسعه وب سایت را مشخص میکند. هر وب سایتی نیازمند یک پایه و اساس است و تیم معماری اطلاعات و تیم ارزیابی تجربیات کاربری برای کسب و کار آنلاین شما یک طرح اولیه فراهم میکنند.

معماری اطلاعات

تیم با استعداد و خلاق ما اختصاصی ترین طرح های وب سایت برای نمایش در تلفن های همراه، تبلت ها و کامپیوترها را در اختیار دارد و بدین ترتیب میتوان بالاترین نرخ بهینه تبدیل را برای شما به وجود آورد. ما بر روی طراحیهای زیبا و کاربردی در فرآیند توسعه وب سایت تمرکز میکنیم.

طراحی ماکت کسب و کار

زمانی که نوبت به توسعه وب سایت میرسد ما تیم حرفه ای از برنامه نویسان را برای توسعه وب سایت به کار میگیریم. این گروه در ارتباط دائمی با طراحان رابط کاربری و نماینده شما به توسعه وب سایت تان میپردازند تا راهکارهایی اختصاصی جهت برآورده کردن نیازهای منحصر بفرد کسب و کار شما و رسیدن به اهداف تعیین شده پیدا کنند.

کدنویسی و توسعه

پیش از آن که وب سایت را فعال کنیم، باید کدنویسی آن را طی فرآیندی گسترده مورد ارزیابی قرار دهیم. بیش از ۱۰۰ آیتم که شامل امنیت، سرعت سایت و عملکرد میشود باید بازبینی شوند و آنگاه میتوان اطمینان حاصل کرد که وب سایت برای بهره برداری آماده شده است.

اطمینان از کیفیت

زمانی که وب سایت خود را راه اندازی کردید، تیم توسعه وب سایت ما راه هایی برای بهبود عملکرد وب سایت و یکپارچه سازی مشخصه های جدید و عملکرد وب سایت پیدا میکنند تا در نتیجه جستجو کاربران در گوگل، وب سایت شما به عنوان اولین پیشنهادها به آنها نشان داده شود. این راهکارها دائما در حال تحول هستند و کسب و کار اینترنتی شما را نیز گسترش میدهند.

راه اندازی و بهینه سازی

نمونه کارهای طراحی وب سایت

گروه کلید - مشاوره و آموزش بازاریابی و فروش | برندسازی | تبلیغات

مشاوره، آموزش و انجام پروژه های اجرایی و تحقیقاتی در زمینه فروش، بازاریابی، ژئومارکتینگ، بازرگانی، برند، تبلیغات، روانشناسی صنعتی و سازمانی، تحقیقات بازار، کارآفرینی، ارزیابی عملکرد و مکاتبات و مکالمات بازرگانی.

ژئومارکتینگ (بازاریابی مکان محور) - وب سایت همایش و آموزشی

مشاوره و آموزش ژئومارکتینگ – اولین همایش ژئومارکتینگ در ایران

صنایع آجر الله دادی

طراحی وب سایت تولید آجر و سفال

 

آوین پایدار ایرانیان

واردکننده رسمی موبایل اپل و سامسونگ

 

گروه تحقیقاتی طلوع (TMRG) - وب سایت خدمات پژوهشی و آموزشی دانشگاهی

با اطمینان می توانیم بگوییم گروه تحقیقاتی طلوع یکی از قویترین مجموعه ها در حیطه امور پژوهشی و آموزشی دانشجویی در کشور می باشد.

روانشناسی مثبت در محیط کار (positiveworkplaceconf) - وب سایت همایش و آموزشی

مشاوره و آموزش روانشناسی مثبت در محیط کار | اولین همایش روانشناسی مثبت در محیط کار در ایران

مزون حوا - وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت نیازمندی های رایگان پزشکی - بارطب

گروه میزان - مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی

با قاطعیت می گوییم جامع ترین سایت حقوقی هستیم که تک جنبه ‏ای حرکت نکرده و سعی شده تا مباحثی مفید و مختلفی را طرح کنیم که کاربردی و راهگشای ابهامات، سوالات و مسائل مهم باشد.

صندوق برکات

طراحی وب سایت گروه البرز

جهت مشاوره تلفنی یا حضوری در حوزه طراحی وب سایت و تولید محتوا حرفه ای با گروه کلید تماس بگیرید.

  • مبلغ مشاوره به مدت یک ساعت: ۵۰۰ هزار تومان
  • مبلغ مشاوره به مدت نیم ساعت: ۲۵۰ هزار تومان

مشاوران گروه کلید بدون استثنا دارای مدرک دکتری هستند و تجربه فعالیت در صنعتهای گوناگون و مواجهه با چالشهای انواع کسب و کارها را دارند. مشاوران گروه کلید (KSYKG) راهکارهایی اجرایی برای چالشهای پیش روی کسب و کارها ارائه میکنند و در اجرای راهکارها و تحلیل نتایج به دست آمده نیز در کنار شما خواهند بود.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره گروه کلید بهره مند شوید.

همراهان گرامی در ادامه تعدادی از مطالب مرتبط و کاربردی در حیطه طراحی حرفه ای وبسایت ارائه شده است. بررسی این مطالب برای شما مفید می باشد.