طراحی حرفه ای وب سایت و تولید محتوی حرفه ای سایت ها و جلسات کاری

طراحی وب سایت به صورت اختصاصی با چشم اندازهای استراتژیک باعث می شود تا ارتباط بیشتری میان مشتریان و سازمان مورد نظر ایجاد شود، از وب سایت هایی که واسطه کسب و کارهای مختلف (B2B) هستند تا وب سایت هایی که کاربران آنها مصرف کننده(B2C) هستند را با طراحی تعاملی و مناسب برای رسیدن به عملکرد مورد نظر شما طراحی می کنیم. تیم متخصص توسعه و طراحی وب سایت و استراتژیست های دیجیتال گروه کلید(KSYKG) از جدیدترین تکنولوژی ها و بهترین تکنیک ها برای طراحی وب سایت های اختصاصی که با مشتری ارتباط برقرار می کند، بهره می گیرد. از طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک تا سیستم های مدیریت محتوای وب سایت را به ما بسپارید تا هر آنچه که از عملکرد یک وب سایت می خواهید را در اختیار شما قرار دهیم.

شما می توانید با خیالی آسوده طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید. گروه کلید با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استانداردهای روز دنیا شما را در امر (طراحی سایت) همیاری خواهد نمود. تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از طراحی سایت، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی و بهینه سازی سایت، طراحی وب سایت شما را از دیگر شرکت ها متمایز خواهد کرد. سازمان  و شرکت شما با دارا بودن یک سایت خوب می تواند در امر بازاریابی به موفقیت قابل توجهی دست یابد.

طراحی حرفه ای وب سایتطراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندی های مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد. نباید فراموش کرد که طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. لذا در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات وب سایت در عین زیبایی، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو منجر به افزایش آمار بازدیدکنندگان گردد.
یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به طراحی سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگ بندی و طراحی سایت شما می باشد.

هدف ما طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود. ضمنا ما می توانیم برای کسب و کار بین المللی شما طراحی و پیاده سازی سایت های دوزبانه و چندزبانه را انجام دهیم.

تولید محتوی حرفه ای سایت ها و جلسات کاری در سطوح مختلف کاری

یکی از دغدغه های افراد تهیه‌ی مطالب به روز و متفاوت در حیطه ی فعالیت شان می باشد که نیاز به مهارت و دقت خاصی در گردآوری، انسجام بخشی، ترجمه و چیدمان آن است. خیلی از افراد این کار را به افراد غیرحرفه ای مانند کارمندان یا شرکت های طراح سایت می سپارند که اگر دقت شود اکثر اوقات این تولید محتوا از ابتدا بی برنامه و بعد از مدتی کوتاه هیچگونه تأثیر مفیدی در تبلیغات و معرفی شرکت و رشد آن ندارد و ممکن است حتی آن مجموعه متوجه این قضیه نشود. گروه کلید در این حیطه مهم و اصلی آماده ی ارائه خدمات می باشد و راه های درست و شایسته ی تهیه مطالب متفاوت، علمی، مفید و کاربردی را با کمک تیم مجرب خود می داند. همچنین جدیدترین مطالب و محتوی علمی را برای سایت ها، کسب و کار، محصول، کارمندان، نشست ها، جلسات کاری، فعالیت های شخصی، شبکه های اجتماعی را از ما بخواهید. پس همین الان با گروه کلید تماس بگیرید.


فرآیند توسعه وب سایت

توسعه وب سایت یک فرآیند کلی نگر است. وب سایت هایی که طراحی می کنیم نه تنها خوب به نظر می آیند بلکه عالی عمل می کنند. از همان آغاز ما استراتژی محتوا، معماری اطلاعات، مسیر کاربری و چگونگی بازاریابی مخاطبان را برای وب سایت شما در نظر خواهیم گرفت.


هر پروژه توسعه وب سایتی که به صورت اختصاصی طراحی شده باشد، منحصر بفرد است. در این پروسه ما می خواهیم برند شما را بشناسیم، نیازهای شما را بفهمیم و زمان بندی مناسبی را برای انجام پروژه های مرتبط با کسب و کار شما در نظر بگیریم.

آغاز و اکتشاف

تیم متخصص گروه کلید با تحقیق، تجزیه و تحلیل و طراحی استراتژیک شما را قادر می سازد تا به اهداف کسب و کار خود دست پیدا کنید. پیشنهادات ما در تمامی مراحل کارگشا، تاکتیکی و موثر خواهد بود.

استراتژی دیجیتال

معماری اطلاعات خصوصیات، نقش ها، ساختارها و تجربیات کاربری پروژه های توسعه وب سایت را مشخص می کند. هر وب سایتی نیازمند یک پایه و اساس است و تیم معماری اطلاعات و تیم ارزیابی تجربیات کاربری برای کسب و کار آنلاین شما یک طرح اولیه فراهم می کنند.

معماری اطلاعات

تیم با استعداد و خلاق ما اختصاصی ترین طرح های وبسایت برای نمایش در تلفن ها همراه، تبلت ها و کامپیوترها را در اختیار دارد و بدین ترتیب می توان بالاترین نرخ بهینه تبدیل را برای شما به وجود آورد. ما بر روی طراحی های زیبا و کاربردی در فرآیند توسعه وب سایت تمرکز می کنیم.

طراحی ماکت کسب و کار

زمانی که نوبت به توسعه وب سایت می رسد ما تیم حرفه ای از توسعه دهندگان وب سایت را به کار می گیریم تا راهکارهای اختصاصی برای نیازهای منحصر بفرد کسب و کار شما و اهدافی که می خواهید در آن به دست بیاورید، پیدا کنند.

کدنویسی و توسعه

پیش از آن که وب سایت را فعال کنیم، باید کدنویسی آن را طی فرآیندی گسترده مورد ارزیابی قرار دهیم. با بیش از ۱۰۰ مورد برای بررسی و بازبینی که شامل امنیت، سرعت سایت و عملکرد می شود می توان اطمینان حاصل کرد که وب سایت برای بهره برداری آماده شده است.

اطمینان از کیفیت

زمانی که وب سایت خود را راه اندازی کردید، تیم توسعه وب سایت ما راه هایی برای بهبود عملکرد وب سایت و یکپارچه سازی مشخصه های جدید و عملکرد وب سایت پیدا می کنند. این راهکارها دائما در حال تحول هستند و کسب و کار اینترنتی شما را نیز گسترش می دهند.

راه اندازی و بهینه سازی

نمونه کارهای طراحی وب سایت

گروه کلید - مشاوره و آموزش بازاریابی و فروش | برندسازی | تبلیغات

مشاوره، آموزش و انجام پروژه های اجرایی و تحقیقاتی در زمینه فروش، بازاریابی، ژئومارکتینگ، بازرگانی، برند، تبلیغات، روانشناسی صنعتی و سازمانی، تحقیقات بازار، کارآفرینی، ارزیابی عملکرد و مکاتبات و مکالمات بازرگانی.

ژئومارکتینگ (بازاریابی مکان محور) - وب سایت همایش و آموزشی

مشاوره و آموزش ژئومارکتینگ – اولین همایش ژئومارکتینگ در ایران

گروه تحقیقاتی طلوع (TMRG) - وب سایت خدمات پژوهشی و آموزشی دانشگاهی

با اطمینان می توانیم بگوییم گروه تحقیقاتی طلوع یکی از قویترین مجموعه ها در حیطه امور پژوهشی و آموزشی دانشجویی در کشور می باشد.

روانشناسی مثبت در محیط کار (positiveworkplaceconf) - وب سایت همایش و آموزشی

مشاوره و آموزش روانشناسی مثبت در محیط کار | اولین همایش روانشناسی مثبت در محیط کار در ایران

مزون حوا - وب سایت فروشگاهی

گروه میزان - مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی

با قاطعیت می گوییم جامع ترین سایت حقوقی هستیم که تک جنبه ‏ای حرکت نکرده و سعی شده تا مباحثی مفید و مختلفی را طرح کنیم که کاربردی و راهگشای ابهامات، سوالات و مسائل مهم باشد.

صندوق برکات

وبسایت کمره ای - درحال راه اندازی

جهت مشاوره تلفنی یا حضوری در حوزه طراحی وب سایت و تولید محتوی حرفه ای با گروه کلید تماس بگیرید.

لازم به ذکر است تمامی مشاوران ما در مقطع دکتری هستند. نکته قابل ملاحظه در مشاوره‌های گروه کلید (KSYKG) این است که راهکارهایی اجرایی بنا به نوع درخواست مطرح شده ارائه می‌گردد و همچنین در اجرایی کردن و پیاده سازی راهکار منتخب به طور کامل همراه تان می باشیم.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره گروه کلید بهره مند شوید.

همراهان گرامی در ادامه تعدادی از مطالب مرتبط و کاربردی در حیطه طراحی حرفه ای وبسایت ارائه شده است. بررسی این مطالب برای شما مفید می باشد.