قانون جذب - ارتعاش امواج خوب (بخش دوم)

قانون جذب - ارتعاش امواج خوب (بخش دوم)

زیربنایی فیزیولوژیکی برای تفکر مثبت و تأثیر آن در خلق قانون جذب وجود دارد. شاید از کلاس های علوم دوران دبیرستان در خاطرت مانده باشد که انواع و اقسام انرژی وجود دارد؛ انرژی اتمی، حرارتی، مولد برق، جنبشی، پتانسیل. انرژی هرگز از بین نمی رود. همچنین شاید یادتان مانده باشد که هر ماده ای از اتم ساخته شده و هر اتم هسته ای دارد که الکترون به دور آنها می چرخد. الکترون های موجود در اتم همیشه در سطوح انرژی مشخص و یا در مداری به دور هسته می چرخند که موید پایداری و مقاومت اتم هستند. ممکن است الکترون ها ملزم شوند از طریق افزایش انرژی به مدارهای بالاتر بروند و یا شاید در مداری پایین تر قرار گیرند و انرژی از دست بدهند.

ایجاد قطب های مثبت و منفی در طبیعت و علم واقعیت دارد. همین بس که گفته شود علم نشان داده است که اگر در زمینه ای قوانین فیزیکی قابل مشاهده و سنجش پذیری وجود دارد، به احتمال زیاد قوانینی مشابه در زمینه های دیگر هم وجود دارد، حتی اگر نتوان آنها را در این برهه از زمان سنجید. بنابراین همان طور که می بینی، قانون جذب واژه ای تجملی یا سحر و جادوی عصر جدید نیست، بلکه قانون طبیعت است که تک تک اتم های بدن تو به طور مداوم واکنش نشان می دهد، چه متوجه باشی، چه نه. وقتی نوبت به انرژی خودت رسید ارتعاشات تو (خلق و خو یا احساساتت) یا مثبت است یا منفی.

در مورد این جمله فکر کن: “او امواج خوبی از خودش ساطع می کند“. هر انسانی امواج خوب یا بد دارد. در واقع، ما دائم در حال ارتعاش هستیم. اگر تو ذوق زده، خرسند، قدردان، شاکر یا مفتخر باشی، امواج مثبت بیرون می دهی. و اگر عصبانی، غمگین، ناامید و سرخورده باشی و احساس بیهودگی، بدبیاری یا شکست خوردگی کنی، امواج منفی از خودت بیرون می دهی.

بسیار مهم است که با ارتعاشات خود در تماس و از آن آگاه باشی، چون آنچه از خود ساطع می کنی، قانون جذب بیشتر از همان را به تو برمی گرداند.

هرگونه ارتعاشی که از خودت ساطع کنی، قانون جذب از طریق ارائه ی همان چیز به تو به نسبت بیشتر، واکنش نشان می دهد و اصلاً فکر نمی کند آن به نفع توست یا به ضرر تو، صرفاً در برابر امواج تو واکنش نشان می دهد.

همراهان گرامی منتظر مطالب مهیج و خواندنی ما از قانون جذب در بخش بعد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*