حملات فیزیکی

حملات فیزیکی

اداره آمار کارگران ایالات متحده (۱۹۹۶)گزارش داد که قتل، دومین علت مرگ و میر در محیط کاری در سال ۱۹۹۶ بوده است. مردان بیشتری نسبت به زنان در محیط کار کشته می‌شوند و برای مردان تصادفات ترافیکی مهمترین علت مرگ و میر می‌باشد. برای بیشتر مشاغل، حمله کردن یک خطر شغلی عادی می باشد. برای مثال، افرادی که با بیماران روانی بستری شده به ویژه با نوجوانان سروکار دارند، در ریسک مورد حمله قرار گرفتن زیادتری قرار دارند، هرچند این عمل مهلکانه به کارمندان، کمتر اتفاق می‌افتد. همچنین آموزش‌های تخصصی، در بسیاری مؤسسات توصیه می‏شود تا به کارکنان در جلوگیری از حملات و دفاع از خود در مقابل بیماران کمک کند. افسران پلیس نیز می‏توانند هدف حمله قرار گیرند و افسران در بسیاری از شهرهای بزرگ چنین حملاتی را به کرات در دستگیری یا تعقیب افراد تجربه می‌کنند.

حمله به کارکنان می‌تواند از طرف حیوانات به اندازه انسان ها هم انجام گیرد. در بسیاری مشاغل گاز گرفتن سگ ها می‏تواند عمده ترین مشکل باشد. مانند فروشندگان خانه به خانه.

افرادی که مستقیماً با حیوانات کار می‌کنند، می‌توانند همچنین هدف حملات حیوانات باشند. مثل دامپزشکان، باغ وحش‌داران و کارگران مزارع می‌توانند در حین کار توسط حیوانات صدمه ببینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*