عرضه کتاب تالیفی در زمینه استراتژی های بازاریابی و فروش برای دوران ریکاوری و بهبود

کتاب تالیفی در زمینه بازاریابی در دوران بهبود و رونق

 معرفی کتاب

همیشه چرخ بازار بر یک مدار نخواهد چرخید؛ روزی خواهد رسید که دیگر استراتژی­های خوب گذشته پاسخگوی نیاز حال نبوده و رقبا از ما پیشی خواهند گرفت و در نتیجه سهم بازار ما کاهش یافته و تکنیک ­های بازاریابی کفایت لازم را برای رهبری دوباره بازار ندارند. بنابراین یافتن روزنه­ های امید و بازاریابی در دوران سختی که شرکت­ ها با آن رو به رو خواهند شد، مبحثی می ­باشد که زیر چتر عنوانی نوین در ادبیات بازاریابی مطرح گردیده است: بازاریابی در دوران بهبود (Recovery) و رونق (Prosperity). اما چگونه می­توان از طریق بازاریابی در دوران بهبود از شرایط سخت عبور کرده و دوباره به دوران رونق رسید؟ این پرسشی است که برای بسیاری از شرکت ­ها، فعالان بازاریابی و صاحب­نظران بازاریابی مطرح است. مفاهیم بازاریابی برای بهبود و رونق، جهت پاسخ‌گویی به این پرسش پدید آمده است. بازاریابی برای بهبود شامل همه تلاش­ هایی است که شرکت ­ها آن را انجام می دهند تا نه تنها در دوران خروج از رکود حیات کنونی خود را حفظ کنند، بلکه دوباره خود را به رونق برسانند و حتی رهبری بازار را به دست آورند. شرکت‌هایی که بتوانند از دوران رکود به سلامت عبور کنند، به روزهای روشن‌تر دوران بهبود و رونق خواهند رسید. این شرکت‌ها می‌بایست رفتار مشتریان را در سال‌های پس از رکود درک کنند تا قادر باشند محصولات و خدمات متناسب با نیازهای مشتریان دوران پس از رکود را عرضه کنند. پس بازاریابی متناسب با دوره­ ی بعد از رکود، کلید موفقیت و ماندگاری است.

کتاب استراتژی های بازاریابی و فروش که توسط دکتر احمد روستا و کبری سبزعلی یمقانی تألیف شده است، با هدف کمک به شرکت­ ها برای عبور از دوران بهبود و رسیدن به دوران رونق می باشد. این کتاب ضمن ارائه مفاهیم نوین بازاریابی در دوران­ بهبود و رونق، راه کارها و چک لیست هایی را ارائه می­ کند تا شرکت ­ها بتوانند با توسل به آن از دوران بهبود، گذر نمایند و دوران رونق خود را مهیا سازند.

به شما فعالان و صاحبنظران بازاریابی و شرکت ها توصیه می کنیم حتماً این کتاب را تهیه و مطالعه فرمایید.


برای تهیه کتاب استراتژی های بازاریابی و فروش برای دوران ریکاوری و بهبود منطبق با پسارکود و پساتحریم فرم زیر را تکمیل نمایید.