قانون جذب - ارتعاشاتت را بالا ببر (بخش هشتم)

قانون جذب - ارتعاشاتت را بالا ببر (بخش هشتم)

همراهان گرامی در اینجا در نظر داریم مرحله ی دو از مراحل قانون جذب با عنوان ارتعاشاتت را بالا ببر (افزایش بده) را شرح دهیم. بالا بردن ارتعاش صرفاً به این معناست که به تو حال وهوای خوب بدهد یا احساس توجه و انرژی و تمرکز مثبت بیشتری کنی. فقط کافی نیست خواسته هایت را شناسایی کنی، بلکه باید هر روز هم به آن ها توجه مثبت داشته باشی.

اگر احساساتت را با پنکه مقایسه کنی، وقتی پنکه روی درجه ی آخر کار می کند و باد می زند، تو احساس سرخوشی می کنی. به عبارت دیگر، پنکه ات دارد کار می کند. وقتی کمی احساس آزردگی و رنجش می کنی، مثل این است که مداد لای پره های پنکه ات گذاشته ای. اگر احساس تو فراتر از آزردگی است، انگار تنه ی درخت لای پره های پنکه ات قرار دارد. وقتی احساسات منفی قوی داری، مثل خشم، ترس، فقدان و کمبود؛ پنکه ات از کار می افتد و تو هیچ گونه احساس لذتی نداری. در عوض، احساس تضاد یا مقاومت می کنی. به عبارت دیگر، پنکه ات از کار افتاده.

وقتی با دردسرهای روزانه مواجه می شوی، کمتر و کمتر وقت صرف توجه به آنها کن. تو از استعاره ی پنکه ات باد می زند، خوشت خواهد آمد و صدای خودت را می شنوی که به خودت می گویی: “اوه، حالا پنکه ام دارد باد می زند!”

تو خودت هستی که با تصمیم گیری هایت

پنکه ی خودت را به کار می اندازی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*