راهگشای فروش

راهگشای فروش

به عنوان یک مشتری، لغت «توسعه» نقشی کلیدی را در حرفه‌ی شما بازی می‌کند. برای مثال، از شما توقع خواهد رفت تا حساب های مالی، حسن نیت، فروش، وفاداری به مشتری و ارجاعات و معرف هایتان را توسعه بخشید.

ازنقطه نظر خویشتن پروری، یکی از مهم ترین گام ها تحصیل نیازها است. با بررسی و شناخت نیازهای آموزشی، می‌توانید منابع آموزشی‌ای را که می‌تواند به شما کمک کند تا موفق شوید، مشخص کنید.

توسعه و تقویت مستمر دانش، مهارت‌های فروش و توانایی‌تان برای موفقیت دراز مدت در امر فروش ضروری است، و مسئولیت این امر با خود شماست. یکی از گام‌های کلیدی اولیه در فرآیند خویشتن پروری، تجزیه و تحلیل نیازهای آموزشی خودتان در زمینه‌ی فروش است. مشکلات در هر نقطه از چرخه‌ی فروش می‌تواند به عنوان گزارش محرمانه‌ی حوزه‌هایی تلقی شود که در آنها ممکن است، به تقویت مهارتهای تان نیاز داشته باشید. مشکلات در هر نقطه از چرخه‌ی فروش، به این معنی است که در آن حوزه به آموزش بیشتری نیاز دارید. احتمالاً به این دلیل مشتریان بالقوه‌ی خود را از دست می‌دهید که شکایاتشان را به اندازه‌ی کافی رفع و رجوع نمی‌کنید یا شاید عرضه و نمایش فروشتان تا زمان انعقاد فروش تقریباً عالی و بی نقص است، اما فروشی منعقد نمی‌شود. چنین نتایج و پیامدهایی دلیل بر نیاز به آموزش بیشتر، در برخورد با مخالفت‌ها و انعقاد فروش است.

کار با همکارانتان برای حل و فصل مشکلات، یک شیوه‌ی مفید از آموزش است که در آن طرفین می‌توانند از دانش و تخصص یکدیگر بهره ببرند.

فرصتهای متعددی برای استمرار رشد وتوسعه‌ی هر روزه در شغلتان وجود دارد. به علاوه، همه نوع برنامه، مواد و منابع آموزشی نه تنها از کانال کاری، بلکه از طریق اینترنت و اینترانت شرکت خودتان قابل دستیابی است. اینترانت وب سایت یک شرکت است که فقط مختص کارمندان آن شرکت می‌باشد، و معمولاً دسترسی عمومی به آن امکان پذیر نیست. این شبکه‌ی داخلی می‌تواند برای طیف وسیعی از مسائل داخلی شرکت، شامل اطلاعاتی درباره‌ی موضوعهایی چون فرآورده های جدید، تغییرات طراحی و استراتژی های فروش به کار رود. هر چقدر یک برنامه‌ی آموزشی در زمینه‌ی فروش به شغل شما نزدیک‌تر باشد، شانس یادگیری چیزی که بتواند به عملکردتان کمک کند، افزایش می‌یابد.

اگر می‌خواهید که درک بهتری از ارزش یک برنامه‌ی آموزشی در زمینه‌ی فروش داشته باشید، پیش از آن که برنامه شروع شود، به برخی از معیارهای خاص عملکرد فروشتان نگاهی بیندازید و سپس چند ماه پس از اتمام برنامه نیز آنها را مرور کرده و مورد بازبینی مجدد قرار دهید.

راه دقیق تری برای ارزیابی کارایی و تأثیر یک برنامه‌ی آموزشی در زمینه‌ی فروش، این است که عملکرد را قبل و بعد از برنامه مورد مقایسه قرار دهید. پیش از برنامه‌ی مزبور، اطلاعات کلیدی مرتبط با کارایی خود مانند میزان درآمدهای حاصل از فروش، نسبت انعقاد فروش و نرخ نگهداری خود را یادداشت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*