داستان زندگی علمی من

داستان زندگی علمی من

می‌خواهم برای شما، خاطره ای از نحوه‌ شکل گیری گروه کلید تعریف کنم. آماده ­اید؟

خب، شروع می‌کنم:

گروه کلید کبری سبزعلی یمقانی

یادم هست ۸ یا نهایت ۹ ساله که بودم به دختر یا پسری که دانشجوی لیسانس بود، برخورد می­ کردم در دلم می­ گفتم: خوش به حالش و بدون اینکه جلب توجه­ کنم توی دلم باز می­ گفتم: “یعنی منم می ­تونم دانشجو بشم و برم دانشگاه و فرد مفیدی بشم”. الان دکتری بازرگانی-بازاریابی و کارشناس ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی و mba هستم.

یادم هست که در مقطع راهنمایی بودم. زبان انگلیسی­ ام ضعیف بود، طوری که واقعاً همیشه در کلاس زبان حرفی برای گفتن نداشتم.

یادداشت مدیر - 2

وقتی دانشجوی سال اول کارشناسی شدم، در درس زبان انگلیسی استادی داشتم که می­ گفت: زبان انگلیسی یاد بگیرید، چون در آینده به کارتان می­ آید. من از همان سال ۱۳۸۰ یادگیری زبان انگلیسی را شروع کردم و این کار تا الان ادامه دارد.

یادداشت مدیر - 3

به یاد دارم که، اولین ترجمه کتابم در اواخر سال ۱۳۸۶ و اوایل سال ۱۳۸۷ شکل گرفت. در آن زمان، متن کتاب را ترجمه و بعد خطی خطی می­ کردم و اوایل فهم مطلب برایم بسیار سخت بود. تا به الان که به مهارت های زبان انگلیسی (شنیدن، صحبت کردن، خواندن، نگارش و ترجمه) تسلط کافی دارم.

فرهنگ واژگان برند

در حال حاضر، کتاب های متعددی به چاپ رسانده ام که حیطه های مختلفی را در برمی گیرد. شما عزیزان می توانید در قسمت کتاب های چاپ شده  آنها را مشاهده نمایید.

همیشه از ۱۸ یا ۱۹ سالگی دوست داشتم کسب­ و­کار خودم را داشته باشم و بتوانم یک کارآفرین باشم. این امر در گروه کلید تحقق یافت و به امید خدا نیز ادامه خواهد داشت.

گروه کلید کبری سبزعلی یمقانی

الان در مجموعه کلید، در حیطه­ های بازاریابی، ژئومارکتینگ، برندسازی، روان‌شناسی صنعتی و سازمانی، اصول و فنون مذاکره، بازرگانی بین ­الملل، طراحی حرفه ای وب سایت، ساخت اپلیکیشن موبایل، تبلیغات، کارآفرینی، تحقیقات بازار، فروش و کسب­ وکار در حال ارائه خدمات کاربردی و عملی هستیم.

همه ما می­دانیم که واژه ­های نام برده در بالا چه هستند، ولی با تمام این آشنایی کلی، ایجاد کسب­ وکار و مدیریت آن چالش ­های فراوانی ایجاد می ­کند که نیاز است تا به افرادی رجوع کنید که دغدغه شما را درک کنند و راهکارهای اجرایی برایتان فراهم آورند.

یادداشت مدیر - 4

این همراهی در گروه کلید برایتان فراهم شده است. حالا چه برای قشر نوجوان و جوان با دنیایی از ایده­ ها برای شروع فعالیتی جدید یا بهبود فعالیت فعلی و چه برای کسب­ وکارهای قدیمی با تلاش برای به روز رسانی با زمانه و همنوایی یا تغییرات سریع علم و فناوری. تیم ما جوان و تحصیلکرده است و اگر بتوانیم گامی در راستای رشد و موفقیت شرکت یا سازمانی برداریم خوشحال می­شویم این فرصت به ما داده شود.

گروه کلید کبری سبزعلی یمقانی

              گروه کلید کبری سبزعلی یمقانی

این گروه، ماحصل سال ها مطالعه و تلاش است و همانگونه که در صفحه نخست سایت مشاهده می ­شود گفتیم که گروه کلید نقطه تلاقی استراتژی و خلاقیت است و این روند در نگاهی گذرا به سایت گروه کلید کاملاً مشهود است.

مجله ژئومارکتینگ گروه کلید_شماره اول_1396

ما به شما در حل مسائل بحرانی کسب­ وکارتان و رشد و توسعه آن در سطح ملی و فرا ملی و بین­ المللی کمک خواهیم کرد.

پیش به سوی سربلندی کشورمان ایران

یادداشت مدیر - 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*