بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای

در موفقیت MLM، انتقاد می تواند یک مانع مشکل ساز یا سازنده باشد. انتقاد در بازاریابی شبکه می تواند مانع موفقیت باشد یا باعث موفقیت شود. شما باید نحوه پاسخ به انتقاد را یاد بگیرید، در غیر این صورت انتقاد شما را خنثی می کند. انتقاد چیزی است که در واقع ابزار کسب و کار MLM را ایجاد می‌کند. اما هیچوقت از طریق بحث یا جدال لفظی به انتقاد پاسخ ندهید. همیشه حق اختلاف نظر را محفوظ بدارید و از مطرح شدن اعتراض ممنون باشید. ساده ترین راه موفقیت در MLM، پاسخ به انتقاد، ممنون بودن از آن و موافقت با آن است و سپس باید به آرامی دیدگاه متفاوتی را مطرح سازید.

تمام مخالفت های MLM و شبکه بازاریابی می تواند ابزار عالی ساختن باشد. این ابزار فرآیند ۳ مرحله ای است که شامل “تشکر، موافقت و نشان دادن” است. این ابزار بسیار ساده است. آن را امتحان کنید. شما از نحوه کار آن شگفت زده خواهید شد.

برای موفقیت MLM در زمان نزدیک شدن به اشخاص باید از دستور کار کمتری استفاده کنید. فکر نکنید قصد فروش یا بکارگیری را دارید. فکر کنید می خواهید بدانید کدام یک از این دو مورد مناسب تر است.

مطمئن شوید دیدگاهتان احساس درستی دارد. اگر شما ظاهراً برای دستیابی به دیدگاه خود به دنبال ساخت موشک هستید، این دیدگاه به شما نزدیک است. فقط با ایده اکتشاف به افراد نزدیک شوید و صرفاً به دنبال کشف چیزی باشید که به نظرتان از همه بهتر است و این می تواند محصول، کسب و کار و یا هر دو باشد.

در موفقیت MLM، رویکرد فقط ارائه نیست. رویکرد صرفاً دست یافتن است و چیزی بیشتر از آن نیست. رویکرد ارائه شرکت، محصولات و یا طرح آن نیست. به نظر می رسد بسیاری از مردم هنگام نزدیک شدن به دیدگاه می خواهند بند را آب دهند. این کار را نکنید. صرفاً مکالمه را شروع کنید و در صورتی که بعداً علاقمند شدید، این کار را انجام دهید. بله، به هر حال، اگر می خواهید کسی را ببینند، به جلو بروید.

برای موفقیت MLM به تازه واردان حمله نکنید. آغازگر حمله نباشید و تله گذاری نکنید. به دیدگاه خود کمی احترام بگذارید و در مورد کسب و کار و محصولات خود گفتگو کنید. پس از کمی گفتگو بگویید که می دانید، بگویید من تمام کارهای شگفت انگیز را انجام داده ام … آیا تا به حال در مورد محصول x چیزی شنیده اید؟

اگر با آرام کردن دیدگاه موجب ایجاد پل اعتماد مغناطیسی شوید، موفقیت MLM مشخص خواهد شد.  دیدگاه خود را آرام کنید. آن را راحت کنید. وادارش کنید در مورد زندگی خود و رویاهای خود صحبت کند و به شنونده ماهر تبدیل شوید. به حرف هایش توجه کنید، چیز دیگری مهم نیست. با گوش دادن پل اعتماد ایجاد کنید و چیزی جز علاقه نشان ندهید. این کار شما و دیدگاه شما را آرام می کند.

برای موفقیت MLM ، رویکرد را به سوال تبدیل کنید. هنگامی که با گزارش به شخصی نزدیک می شوید، او تمایل دارد پرچم های قرمز را بالا ببرد. با سوال به او نزدیک شوید. این کار او را به سمت شما می کشاند و کنجکاوی ایجاد می کند.

۸۰ درصد کل موفقیت در MLM انرژی است. اما بیش از اندازه تبلیغ نکنید. احساسی که افراد نسبت به شما دارند باعث جذب یا طرد آنها می شود. انرژی شما به نفع شما یا علیه شما کار خواهد کرد. این بسیار شبیه یک منحنی زنگ دار است. انرژی کمتر از حد باعث بی کفایتی می شود. انرژی بیش از حد باعث تردید می شود. در میانه قرار داشته باشید و با حرکت خود سطح انرژی خود را کمی افزایش دهید. دیدگاه گام به گام شما را هدایت خواهد کرد.

برای موفقیت MLM باید از قانون طلایی ارتباطات در موفقیت MLM مطلع شوید. با این قانون آشنا شوید: افراد اول احساس می کنند، سپس می شنوند! احساس آنها در مورد شما چیست؟ امید و رویا یا شک و تردید؟ کسب و کار خود را با احساس درست انجام دهید.

موفقیت MLM بیشتر در مورد موفقیت است تا شکست. شما این حق را می خواهید. میلیونرها در این صنعت یک چیز مشترک دارند: آنها در ابتدا مایل به شکست بودند تا موفقیت طولانی را رقم بزنند. شما باید خواهان شکست باشید تا اینکه اراده کنید پیروز شوید. این شکست ها و ویرانی ها است که باعث ایجاد موفقیت در MLM می شود. خواهان شکست باشید، اما بعد بلند شوید و ادامه دهید. این یک راز است.

موفقیت MLM در مورد ارائه ناقص با داستان جذاب است. چه چیزی باعث نمایش ناقص داستان شما می شود؟ از دیدگاه خود کمک بگیرید. سؤالات زیادی بپرسید. بگذارید جواب بدهند. اگر آنجا هستید اجازه دهید محصول را نگه دارند. بگذارید مخاطبان دستشان را بالا ببرند. هنگام ارائه به دیدگاه خود توجه کنید و یک داستان در مورد محصولات خود بگویید و آن را عاطفی کنید. سپس از آنها بپرسید آیا در ارتباط خود با آن داستان چیزی می دانند.

موفقیت MLM در مورد تخلیه اطلاعات نیست، اما ممکن است تاثیرگذار باشد. ارائه دهنده MLM مانند کامیون کمپرسی عمل می کند، به سمت شما عقب عقب می آید و سپس شما را درگیر اطلاعات می کند. دیدگاه شما گورستان زباله نیست. بخش کوچکی از اطلاعات را ارائه کنید و فرصت دهید تا این اطلاعات را دیگران درک کنند. اطلاعات بیش از حد فکر افراد را از کار می اندازد و افراد ممکن است فکر کنند که باید این مطلب را یاد بگیرند یا خیر؟

برای موفقیت MLM در ارائه خود از آنچه که ما اظهارات ارزش گذاری می نامیم، استفاده کنید. آنچه که ما اظهارات ارزش گذاری می نامیم می تواند ارائه را متلزلزل کند! به همین ترتیب، این برای شما به معنای… یا این چیزی است که می تواند برای شما کاری انجام دهد … یا این به این معنی است که برای شما … یا اینکه به نفع خانواده شما است … یا ارزش شما و خانواده تان است…

موفقیت MLM در مورد ارائه ای است که در ابتدا بر افراد تاثیر می گذارد و سپس آنها را مطلع می سازد. چه چیز تاثیر را ایجاد می نماید؟ آنچه مردم آنرا را ارزش می گذارند عزیز نگه دارید و این کار را با امید به افزایش و بزرگتر کردن آن در زندگی خود انجام دهید. آنچه را که مردم در زندگی خود ارزش می گذارند، را پیدا کنید و سپس در مورد آن را ارائه دهید. این به شما کمک خواهد کرد تا زمان بیشتری با فرزندان خود باشید یا به شما اجازه می دهد پول بیشتری به موسسه خیریه مورد اعتماد خود دهید یا باعث می شود کنترل بیشتری بر آینده خود داشته باشید.

موفقیت MLM در مورد موفقیت شما نیست. شما باید این مطلب را یاد بگیرید: افراد به موفقیت MLM شما اهمیتی نمی دهند و فقط می خواهند خود موفق باشند. بله، شما به توصیف شخصی خوب نیاز دارید، پس این کار را انجام دهید و موفقیت خود را برای آینده یا رهبر جدیدتان بیشتر کنید و سپس نشان دهید که سخت کار خواهید کرد تا به افراد برای دسترسی به هدفشان کمک کنید. این در مورد شما نیست، بلکه همه چیز در مورد دیگران است. اگر شخصی نیاز به نوازش دارد، خود او را نوازش کنید، نه خودتان را.

موفقیت MLM شامل قدرت ولتاژ امید و رویا است. این پتانسیل قدرت شماست که دیدگاه را تبلیغ می کند و یا با قدرت موفقیت MLM ارتباط برقرار می کند. بهترین کاری که می توانید برای دیدگاه انجام دهید واقعیت بخشیدن به رویای اوست. ما قبلاً بروشورهای اتومبیل، تعطیلات عجیب و غریب، استراحتگاه ها، قایق ها، خانه های میلیاردی و تصاویر لذت بردن از زندگی با خود را حمل می کردیم. و ما به طور مداوم به دیدگاه آن یادآوری می کردیم که برای چه سخت کار می کنند. ما تصاویر را به آنها نشان دادیم. ما همچنین به خودمان یادآوری کردیم برای چه کار می کنیم. دیدگاه خود را به امید ماشین یا خانه بزرگتر و شیوه زندگی آزادی کامل وصل کنید و به آن اجازه دهید به تصاویری از آنچه به نظر می رسد و احساس می کند، نگاه کند.

موفقیت MLM تنها در مورد پیگیری نیست بلکه ارتباط مجدد با رویا است. این نکته کوچک دیوانه وار عمل می کند. هنگامی که با فردی تماس می گیرید، باید بدانید صرفاً دیدگاه او را به رویایی که با شما به اشتراک می گذارد متصل می کنید. من از آخرین مکالمه خودمان در مورد خانه رویایی جدید شما لذت بردم. عجب خانه زیبایی می تواند باشد. من یک خانه مثل آنرا دیروز در مجله خانه دیدم. این باعث می شود او دوباره تمرکز کند و به احساسات موجود در رویای خود دوباره متصل شود. سپس شما به جایی که باید بیشتر صحبت کنید بر می گردید.

موفقیت MLM در مورد رویدادهای واقعی است که برای توزیع کننده و دیدگاه شما اتفاق می افتد. افراد در MLM باید یک کار واقعی انجام دهند. این رویداد می تواند آموزش در روز جمعه یا آموزش منطقه ای و یا وب کست ساده باشد. اما شما باید این کار را به یک دلیل انجام دهید: انجام این کار باید شما را در تصمیم گیری مصمم تر سازد.

موفقیت MLM در مورد تعطیلی نیست. معنای لاتین تعطیلی چیست؟ ورشکستگی. بسیاری از توزیع کنندگان می خواهند کار خود را تعطیل کنند. آنها باید دیدگاه خود را عوض کنند تا بازنده نباشند. الگوها را تغییر دهیم. نیاز به تعطیلی کسب و کار نیست. شما باید امکانات خود را برای شروع به کار استفاده کنید و آینده ای را در نظر بگیرید که فقط رویای آن را در سر داشته اید. ذهن و قلب خود را به چیزی معطوف کنید که می تواند وجود داشته باشد، نه فقط چیزی که وجود دارد. و اگر بعد از انجام این کار جواب منفی بود، دیدگاه شما بسته است. ذهن و قلب شما باید معطوف به رویاهایتان و ایجاد زندگی موفق باشد. این مستلزم امید دائمی است، نه قدرت موفقیت.

موفقیت MLM در مورد یک کلمه است: “شما.” مردم به دنبال کسی هستند که تلاش های آنها را تشخیص دهد و ستایش کند. در کلمه شما به آن فرد توجه می شود و طوری به زندگی او ارزش می نهد که هرگز نمی توان درک کرد. نام افراد نیز ارزشمند است. از کلمه شما زیاد استفاده کنید و به یک نوازنده تبدیل شوید.

موفقیت MLM در مورد ۳ کلمه است: “من درک می کنم.” مردم امروز می خواهند درکشان کنند. آنها می خواهند احساس کنند مهم هستند. و بهترین ۳ کلمه ای که می توانید بگویید “من درک می کنم” است. با آنها تا حدودی موافق باشید، یعنی از حصار آنها عبور کنید و از دید آنها به جهان نگاه کنید. شما ممکن است کاملاً با دیدگاه آنها موافق نباشید، اما می توانید آنرا درک کنید و راه زیادی را برای ارتباط با دیدگاه آنها طی کنید. ابتدا درک کنید، سپس موضع خود را مشخص کنید و آنرا در نظر بگیرید.

موفقیت MLM در این ۳ کلمه است: بله، شما می توانید. افرادی در جهان وجود دارند که هرگز در هیچ کاری موفق نبوده اند. آنها دیوار تردید را در اطراف خود ایجاد کرده اند و نفوذ در این افراد بسیار سخت است. اما سه کلمه “بله شما می توانید” سه کلمه ای است که به گوش مردم آشنا است. هنگامی که کسی به آنها می گوید می توانند این کار را انجام دهند، لذا به آنها کمک می شود تا متوجه شوند، دیوار تردید مانند آتش درون حفره است و شما باید برای رسیدن به آزادی از میان آن بگذرید.

موفقیت MLM در این چند کلمه است: من به شما اعتقاد دارم. امروزه بسیاری از مردم بدون این که این حرف را بشوند زندگی خود را سپری می کنند. شما به چراغ امید تبدیل می شوید که آنها به دنبالش می گردند. و اگر آنها به خود اعتماد نکنند، به اعتقاد شما تکیه می کنند.

موفقیت MLM در این چند کلمه است: اجازه دهید این کار را با هم انجام دهیم. مردم در جستجوی این مشارکت هستند. هنگامی که شما این کلمات را می گوئید یک کار را انجام می دهید: آنها را دوباره مطمئن می سازید و این همان چیزی است که مردم به دنبال آن می گردند و مطمئن می شوند که شما خواهید بود و به آنها کمک می کنید. در مجموع این روش دیگری است که بگویید با هم باشیم. این همان کاری است که شما انجام می دهید، اگر شما این کلمه را بگوئید – موفقیت های زیادی را جمع آوری کنید.

موفقیت MLM در مورد این است که هر روز هیجان زده شوید و احساس کنید روز اولی است، که توزیع کننده هستید. هنگامی که هیجان دارید، افراد هیجان انگیز را به سمت سازمان خود جذب می کنید. اکثر مردم دوست دارند با دیگران رابطه خوب داشته باشند. اگر شما اینطور رفتار کنید، این می تواند در نحوه راه رفتن، صحبت کردن شما نشان داده شود و بنابراین بر کار شما تاثیر می گذارد.

موفقیت MLM هرگز در مورد رها کردن، تسلیم شدن، از کار افتادن یا از دست دادن نیست. موفقیت MLM در مورد اعطای بیشتر است. در اینجا راز یک میلیارد تومانی وجود دارد: هنگامی که احساس می کنید از دست می دهید بیشتر اعطا کنید. وقتی احساس می کنید دارید تسلیم می شوید بیشتر اعطا کنید. هنگامی که احساس می کنید دارید از کار می افتید، بیشتر اعطا کنید. زمانی که احساس می کنید دارید از دست می دهید، بیشتر اعطا کنید. دل، تمرکز، تلاش، زمان، اعتقاد و عمل بیشتری انجام دهید. شما در MLM موفق خواهید شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در حوزه بازاریابی، مطالعه کتاب استراتژی بازاریابی و رفتار مصرف کننده را به شما توصیه می کنیم. پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

میخواهید از آخرین مطالب سایت باخبر شوید ؟

به خبرنامه گروه کلید بپیوندید