قانون جذب

قانون جذب

عبارت مربوط به خواسته وسیله ای موثر برای بالا بردن ارتعاش توست. در مرحله ی دوم از روند سه مرحله ای جذب آگاهانه، وقتی خواسته ات مشخص شد، نوشتن عبارتی در مورد آن کمکت می کند حواست متوجه خواسته ات باشد. یادت باشد هر چه توجه و انرژیی که به خواسته ات می دهی مثبت تر باشد، ارتعاشت بالاتر می رود. و هر چه ارتعاش تو بالاتر برود، احتمال اینکه قانون جذب با خواسته های تو جور در بیاید، بیشتر است.

به عنوان مثال، ممکن است تو بگویی: “من دلم می خواهد خانه ی شخصی داشته باشم.” در این لحظه، قانون جذب شرایط و وقایعی را جور می کند که آن را برای تو بیاورد. به هر حال، اگر تو مثل بیشتر مردم باشی، احتمالاً با گفتن این جمله که تو استطاعت مالی برای خرید خانه ی شخصی نداری“، در کار خودت کارشکنی می کنی؛ انگار به قانون جذب می گویی تو نمی توانی از پس خرید آن بر بیایی و جریان انرژی جاری را متوقف می کنی. اما با نوشتن عبارتی مربوط به خواسته ات می توانی این انرژی را جاری کنی. وقتی عبارت در خواستی ات را نوشتی، باید احساس شور و شوق، احتمال و امید پیدا کنی. سه عامل اصلی برای عبارت مربوط به خواسته وجود دارد: شروع مطلب، اصل مطلب، خاتمه مطلب.

عبارت مربوط به خواسته- شروع مطلب

من در مرحله ی جذب تمام آنچه لازم است بدانم، انجام دهم یا داشته باشم، هستم تا خواسته ی آرمانی ام را جذب کنم.

عبارت مربوط به خواسته- اصل مطلب

در اینجا تعدادی عبارت است که با استفاده از آنها می توانی خواسته ات را بیان کنی. به عنوان مثال،:

عاشق این هستم که بدانم…………………………………………..دوست دارم بدانم چه احساسی دارد که……………

تصمیم گرفته ام…………………………..خیلی هیجان زده می شوم که………………………..

می توانی تفاوت ارتعاش بین دو جمله ی زیر را احساس کنی.

خیلی دوست دارم بدانم ارتباط ایده آلم پربار و متعالی است.

و روابط و مناسباتم پربار و متعالی است.

در عبارت اول، تو می گویی ارتباط ایده آلت پربار و متعالی باشد، و این دلالت بر این دارد که تو چنین ارتباطی داری یا نه. ارتعاش تو مثبت است.

عبارت دوم عبارتی تأکیدی است که نشان می دهد رابطه ی تو از قبل پربار و متعالی است. اگر این مسئله واقعیت نداشته باشد، تو امواج تردید و دودلی از خودت بیرون می دهی، که ارتعاشی منفی است.

عبارت مربوط به خواسته- خاتمه ی مطلب

قانون جذب رخ می نماید و آنچه را لازم است اتفاق بیفتد تا خواسته ی مرا بیاورد، به منصه ی ظهور می رساند.

نگاهی به مثال گریک بیاندازید، اولین مرحله ی گریک تهیه ی فهرست تضادها بود تا کمکش کند در مورد خواسته هایش به وضوح دست یابد.

عبارت مربوط به خواسته ی گریک: وضعیت آرمانی من

شروع مطلب: من در مرحله ی جذب تمام چیزهایی هستم که باید بدانم، داشته باشم و انجام دهم تا وضعیت مالی آرمانی ام را جذب کنم. اصل مطلب: من دوست دارم بدانم که وضعیت مالی آرمانی ام به من اجازه می دهد هر آنچه را لازم دارم داشته باشم و از تمام آنچه بدان نیاز دارم لذت ببرم تا لذت و آزادی بیشتری به زندگی ام بیاورد. عاشق این هستم که بدانم وضعیت مالی آرمانی من برایم راحتی و آگاهی به ارمغان می آورد که بتوانم به هر جا بخواهم سفر کنم، از هر جا بخواهم خرید کنم و هر آنچه را احساسی خوب در من ایجاد می کند، داشته باشم. خاتمه مطلب: قانون جذب با تمام آنچه لازم است رخ بدهد تا خواسته هایم را برایم بیاورد، آشکار و همنوا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*