قانون جذب - هدف از زندگی ات چیست؟ (بخش نهم)

قانون جذب - هدف از زندگی ات چیست؟ (بخش نهم)

هدف از زندگی ات چیست؟ هدف از زندگی شناخت و تجربه ی کامل لذت است. هر انسانی برای تجربه لذت راهبردهایی مختلف دارد: نقاش، از نقاشی لذت می برد. خواننده، از خواندن لذت می برد. در این موارد، نقاشی و خوانندگی راهبردهایی است برای لذت بردن. وقتی مشغول خواندن کتاب هستی، فکرت را باز نگه دار و مشتاق باش که یاد بگیری و هر آنچه را در هر زمینه ای از زندگی ات برایت لذت می آورد، هویدا کنی. یادت باشد هر ارتعاشی که از خودت ساطع می کنی، آینده ات را خلق می کند. مراقب باشید چه چیزی را مرتعش می کنید. بر اساس اینکه چطور هر چیزی احساس تو را تحریک می کند، تصمیم گیری کنید. طولی نمی کشد توجه بیشتری به احساسات منفی ات که مایلی آنها را تحمل کنی، نشان خواهی داد، که این توجه به خودِ واقعی است. تمام چیزهایی را که باعث می شود احساسی خوب به تو بدهد، شناسایی کن و بیشتر به آن بپرداز. بالا بردن ارتعاش حکم سوخت را برای خواسته ات دارد.

یکی از اصول مهمی که قانون جذب برایت کارآیی داشته باشد، این است که خواسته هایت را در خط مقدم ذهنت قرار بدهی. بدین ترتیب توجه و انرژی و تمرکز مثبت خودت را به آن معطوف می کنی.

در بخش بعدی، ما آنچه را عبارت مربوط به خواسته می نامیم، گسترش می دهیم، که خود ابزاری موثر است تا خواسته هایت در کانون توجه تو قرار بگیرد. مخصوصاً این کار وقتی فایده دارد که با خواسته های تازه ای روبرو می شوی که چه بسا فراموش شده است و به آن توجه آگاهانه نداشته ای. این توجه به وسیله ی عبارتی ساخته شده از کلمات خوب، حواس را متوجه خواسته می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*