نکاتی که باید در بازاریابی شبکه ای (MLM) بدانید

MLM

MLM

موفقیت در MLM با تصمیم گیری در مورد موفقیت شروع می شود. اکثر افراد هرگز تصمیم نمی گیرند. آنها فقط کسب و کار را امتحان می کنند. اگر تصمیم بگیرید موفق می شوید، پس موفق خواهید شد.

قلبتان باید با دیدگاهی که دارید در ارتباط باشد.

قلب شما قدرت واقعی شما برای موفقیت در MLM است. این موضوع باید مرتبط با رویائی باشد که برای کسب و کار خود دارید. شما می توانید هر کاری که می خواهید در MLM انجام دهید تا ذهنیت خود را تنظیم کنید تا قلبتان را قدرتمند سازد. مردم کلمات شما را می شنوند، اما قلب شما را نیز احساس می کنند. پس قلب خود را به رویایتان مرتبط سازید.

شما باید بدانید بازاریابی شبکه و MLM واقعاً چه چیزی هستند.

MLM و بازاریابی شبکه همیشه اسبابی برای تغییر هستند که می توانند در زندگی و درآمد افراد تغییر موفقیت آمیزی را ایجاد کنند. MLM عامل تغییر زندگی است که می تواند زندگی را به شیوه های متعدد تغییر دهد.

هنگام ارسال نوشته و سفارش به شرکت خود از درست بودن آن اطمینان حاصل کنید.

هنگام ارسال نوشته به توزیع کننده جدید خود از درست بودن آن اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت باید چک حقوقی یک ماهه یا دو ماهه بگیرید و این موجب مشکلات زیاد یا تأخیر می شود.

با حامی مالی خود یک ملاقات اولیه را تدارک ببینید.

جلسه آغازین باید در جایی باشد که کسب و کار خود را آغاز کرده اید و باید با حامی مالی خود ملاقات کنید و حتماً طرح اولیه کسب و کار را انجام داده باشید، فهرست تازه ای از بازار تهیه کنید و غیره. این از نظر روان شناختی یک ضرورت است، زیرا رسماً درب را برای آگاهی از کسب و کار باز می کند و کسب و کار شما شروع به رشد می کند.

بصورت کتبی تعهد دهید.

با حامی مالی خود تعهد نامه ای تهیه کنید که در آن وظایف شما و حامی مالی شما مشخص شود. هیچ چیز بهتر از تعهد کتبی و عمل کردن شما و حامی مالی شما به تعهدتان نیست. این باعث می شود با ایده موفقیت ارتباط برقرار کنید، به طوری که قلب شما این ایده را درک کرده و ذهن شما بر آن متمرکز می شود.

همه این موارد در مورد شیوه زندگی است.

مردم در بازاریابی شبکه ای ثبت نام می کنند زیرا تمرکز آنها بر گسترش شیوه زندگی خود و آینده است. این شیوه زندگی شامل خانه، ماشین و امنیتی است که می خواهید مشخص شود و این نیز باعث تفاوت زندگی آنها با دیگران می شود. این شیوه زبان سبک زندگی MLM است و شما باید در مورد خود و تیم تان این زبان را حفظ کنید.

فهرست دوازده تایی طلایی تهیه کنید.

هنگامی فرد جدیدی وارد بازاریابی شبکه می شود باید چیزی را از شرکت جدید خود بخواهد که با آن بتواند زندگی خود را تغییر دهد. این کارها شامل فهرست دوازه تایی طلایی می شوند. این فهرست شامل ۱۲ مورد می شود که اکنون وجود ندارد و شما از MLM می خواهید تا این موارد را وارد زندگی شما کند. رویای آنچه که شما در زندگی خود می خواهید. ۱۲ چیزی را که می خواهید فهرست کنید و و زیر آن خط بکشید و تاریخ بگذارید و سپس آن را امضا کنید. این نشان می دهد برای چه چیزی می خواهید کار کنید و این می تواند در مواقع سخت هویج یا چماق شما باشد.

فهرست تازه ای از بازار تهیه کنید.

هنگامی که شرکتتان را افتتاح می کنید باید مراقب افرادی که به شما کمک می‌کنند باشید. فرقی نمی کند چه چیز باشد. این بازار جدید شماست. مهم نیست چه کاری انجام می دهید، این افراد به هر طریق به شما کمک می کنند و از هر نظر شما را حمایت می کنند. ابتدا با این افراد تماس بگیرید.

با ابزار و بروشورهای شرکت خود و هر گونه ابزار آموزشی دیگر آشنا شوید.

با ابزارهای استخدام، ارائه، آموزش و دیگر ابزار شرکت خود آشنا شوید. این ابزار همچنین شامل وب سایت، وب کست و کنفرانس های تلفنی می شود. نحوه استفاده مناسب از این ابزار و به حداکثر رساندن قدرت هر یک از آنها را یاد بگیرید. فقط افراد مستعد از این ابزار استفاده نمی کنند، بلکه آنها ابزار بازاریابی شبکه هستند.

از تقویم استفاده کنید تا بدانید چه زمانی را صرف کسب و کار خود می کنید.

از زمان سنج روزانه استفاده کنید و شروع به برنامه ریزی برای اقدامات و کارهای خود کنید. زمانی که می خواهید کسب و کار خود را شروع کنید، تصمیم بگیرید چه مدت قرار است کار کنید و سپس ساعت هایی را که می خواهید صرف کار کنید مشخص کنید. این کار نقشه بصری عملکرد شما در هفته را نشان می دهد.

این سوال را مطرح کنید- چه کسی افراد زیادی را می شناسد و می خواهد به من کمک کند تا با بعضی از نام ها شروع کنم؟

با آنها تماس بگیرید و بگویید که به کمکشان نیاز دارید. به دیدن آنها بروید و ببینند علاوه بر باز کردن راه و معرفی برخی افراد چه نوع کمک هایی می توانند انجام دهند. از اعتبار و آشنایان آنها استفاده کنید. بله، شما باید با بازار جدید ارتباط داشته باشید و این راه خوبی برای شروع سریع کسب و کارتان و موفقیت MLM است.

چه کسی را می شناسید که بسیار موفق است؟ پس اسم او را یادداشت کنید. سپس با او تماس بگیرید. از او کمک بگیرید. از او بپرسید که می توانید به دیدنش بروید و نشان دهید در حال انجام چه کاری هستید و ببینید آیا پیشنهادی در مورد روش بازاریابی و تبلیغ کار شما دارد یا خیر؟

یک متن خوب برای تمرین پیدا کنید و سپس در مورد آن صحبت کنید.

متن های بسیار خوبی وجود دارد که می توانید از آنها برای تماس با افراد مختلف استفاده کنید و شرکت MLM احتمالاً یکی از این متن ها را دارد. متن خوب پیدا کنید و با آن ارتباط برقرار کنید و سپس آن را شخصی کنید تا بتوانید به شیوه خود از آن استفاده کنید. سپس تمرین کنید، تمرین، تمرین!

برای کمک به جذب افراد و معرفی خود ابزار شخص ثالث خوب پیدا کنید.

بسیاری از اوقات می خواهیم خودمان به انجام همه کارها بپردازیم و نمی خواهیم از فروش یا عضو جدید گرفتن منصرف شویم. برای نگاه کردن یا گوش دادن ابزار مفید فراهم کنید. آنگاه با استفاده از سی دی و دی وی دی می توانید فوراً به چند سخنرانی گوش دهید.

محصولِ محصول شوید و همچنین به داستان موفقیت تبدیل شوید.

شما باید داستان شخصی و اولین داستان ۹۰ روزه خود را توسعه دهید. از محصولات و خدمات خود استفاده کنید و در استفاده از آنها موفق عمل کنید. در عملکرد محصول و سود آن بهترین باشید. سپس از این داستان با دیدگاه خود برای فروش بیشتر خط تولید کمک بگیرید.

قبل از نزدیک شدن به دیگران این جمله قدرتمند را بدانید.

بهترین کلماتی که می توانید برای نزدیک شدن به افراد از آن استفاده کنید اینها هستند: “من به کمک شما نیاز دارم”. این کلمات باعث می شود افراد به جای اینکه فکر کنند دنبال چه چیزی هستید به این فکر کنند چگونه به شما کمک کنند. از لحاظ روان شناختی، این کلمات واژه های آغازین هستند. در این کلمات از غرایز ما برای کمک استفاده می شود. از این کلمات استفاده کنید. آنها کلماتی قدرتمند هستند.

زمانی را برای خواندن فهرست جدید بازار اختصاص دهید و از این فهرست یادداشت بردارید.

این نکته کوچک به شما کمک می کند تا بر زمان تهیه فهرست تمرکز کنید، اما از لحاظ روان شناختی شما را به این ایده عادت می دهد. در صورت نیاز به سه طریق از حامی مالی خود کمک بگیرید. در هر صورت، ارتباط را شروع کنید.

از وقت، توجه، کمک یا بازده افراد بهره ببرید اما به پول آنها کاری نداشته باشید.

شما در MLM با افرادی برخورد می کنید که گویا بر پیشانی آنها اسکناس دلار و یورو چسبیده، این افراد بسیار مقاوم هستند. این طور احساس می کنید که دستتان قبلاً به آن پول رسیده است. بله، شما باید برای انجام خدمات پول دریافت کنید و اگر برای انجام کسب و کار شانس بیشتری داشتید، سعی کنید چیزی را که دوست دارید بفروشید. ابتدا به دنبال بازده خود و سپس به دنبال فروش باشید، پس از کاری که انجام داده اید خرسند خواهید بود.

نحوه برخوردهمراه با انتقاد را یاد بگیرید.

در غیر این صورت در کار شما مانع ایجاد می کنند. انتقاد به نوبه خود آموزش دهنده است. شما باید نحوه برخورد با آن را یاد بگیرید و از آن به نفع خود استفاده کنید نه بر علیه خود. شرکت شما احتمالاً در این زمینه به شما آموزش می دهد. اگر یاد بگیرید چگونه اعتراضات را کنترل کنید، یاد می گیرید چگونه چیزی را کنترل کنید که بیشتر افراد را مأیوس می کند.

سه راه نزدیک شدن به دوستان یا خانواده خود را بدانید، که عبارتند از: کوتاه، ساده، صادقانه. رویکرد شما باید کوتاه باشد تا بتواند تاثیرگذار، قابل تکثیر و صادقانه باشد. در این صورت رویکرد شما علاوه بر اینکه احساس می شود شنیده نیز می شود. این به طور چشمگیری واکنش شما را بهبود می بخشد.

این را بدانید که عضوگیری و فروش دو چیز مختلف هستند.

افراد غیر حرفه ای به شما می گویند عضوگیری فروش است و بالعکس. آنها اشتباه می کنند. فروش مبتنی بر معامله است و بکار گیری بر مبنای تبدیل است. فروش یک بار اتفاق می افتد اما عضو گیری موجب وقوع بسیاری از وقایع در آینده می شود. فروش در مورد نردیک شدن به افراد است. عضوگیری در مورد شروع آینده است. گمراه نشوید. فروش و بکار گیری دو فرآیند کاملاً متفاوت با مجموعه مهارت های مختلف لازم هستند، فرقی نمی کند افراد چه می گویند.

بدانید که افراد از طریق بازاریابی شبکه به دنبال کسب امنیت هستند.

مردم در نهایت نه تنها به دنبال شیوه زندگی MLM هستند، بلکه به دنبال امنیت سبک زندگی و آینده نیز می باشند. باید بدانید چه زمانی با آنها صحبت کنید و از آنها بپرسید کدام نوع امنیت برایشان اهمیت دارد.

امید ایجاد کنید ولی زیاد تبلیغ نکنید.

امروزه مردم نسبت به تبلیغ بیش از حد بسیار هوشیار هستند. تبلیغ بیش از حد مربوط به سر و دهان است. امید مربوط به قلب و عواطف آنها است. برای کسی زیاد تبلیغ نکنید، مانند یک آگهی نویس باشید. صادق باشید، با مردم از صمیم قلب درباره امیدی صحبت کنید که شرکت و محصولات شما در آنها ایجاد می‌کند و در مورد ثروتمند شدن صحبتی نکنید. زمانی که تصمیم گرفتید پیشنهاد شما ارزش گوش دادن دارد می توانید این کار را صمیمانه و قاطع انجام دهید.

همه چیز در مورد رهبری است – برای شما و دیدگاه شما.

مردم از شرکت ها تبعیت نمی کنند. مردم به دنبال محصولات نیستند. مردم برنامه های جبرانی نمی خواهند مردم به دنبال افراد قوی هستند. روی عامل رهبری تمرکز کنید. رهبری کنید نه اینکه فقط حرف بزنید. شروع به حرکت کنید و مردم را با خود همراه سازید. رهبری رمز موفقیت در MLM است.

همیشه به دنبال روی دادن اتفاق باشید.

در غیر این صورت احتمالاً هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. توجه زیاد داشته باشید. به دنبال کمک باشید. به دنبال وقت ملاقات باشید. به دنبال بازده باشید. به دنبال نظر باشید. به دنبال ارجاع باشید. به دنبال زمان باشید. به دنبال فروش باشید. به دنبال دیدگاه باشید تا سفر موفقی داشته باشید. مهم نیست چه کاری انجام دهید – به دنبال انجام کاری باشید.

گروه کلید (KSYKG) در حوزه بازاریابی به کلیه افراد و سازمان های مختلف مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*