مشاور بازاریابی کیست و چه کارهایی انجام می دهد ؟

مشاوره بازاریابی

مشاوره بازاریابی

مشاور فردی است که دانش و تجربه زیادی در رشته هایی خاص دارد و برای حل مشکلات مربوط به کسب و کارهای مختلف آنها را با صاحبان کسب و کار به اشتراک می‌گذارد. این افراد دانش و تجربه خود را پیش از راه اندازی یک کسب و کار جدید و یا برای رفع مشکلات کسب و کارهای قدیمی مورد استفاده قرار می دهد. مشاوره حیطه کاری گسترده ای است و مشاوران می‌توانند در زمینه های مختلف از جمله مد و زیبایی تا اقتصاد فعالیت کنند.

مشاور بازاریابی چه کارهایی انجام می دهد؟

مشاور با بررسی هر مشتری به صورت فردی به آنها توجه می‌کند و با توجه به قابلیت ها و توانایی آنها راهکارهایی ارائه می‌دهد. این افراد موقعیت ها را تجزیه و تحلیل می‌کنند و با شناسایی موانع و مشکلات موجود راهکارهای منطقی و موثر پیشنهاد می‌دهد. هدف نهایی مشاوره ارائه بهترین استراتژی و طرح کاری برای مشتریان است. راهکارها و استراتژی های مشاور برای هرکدام از مشتریانش به صورت اختصاصی است.

صداقت، شفافیت و ارتباطات موثر میان مشتری و مشاور از جمله مسائلی است که تجربه کاری خوبی بین آنها به وجود می آورد و بیشترین تاثیر و کارکرد در بهبود تجارت را به همراه دارد. این موضوع در انتها خروجی های مثبتی را برای مشتریان ایجاد می کند. در فرآیند تبلیغات تمامی موانع و مشکلات باید ارزیابی شوند و مشتری باید احساس کند که در اولویت مشاور خود قرار گرفته است. در آخر مشاوره بازاریابی به شما کمک می کند تا تصمیمات درستی را اتخاذ نمایید و بهتر بتوانید برنامه ریزی کنید.

انواع مشاوران عبارتند از:

مشاور مدیریتی

مشاور سرمایه گزاری (مالی)

مشاور توسعه سازمانی

مشاور فنی

گروه کلید (KSYKG) در حوزه بازاریابی به کلیه افراد و سازمان های مختلف مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی می دهد پس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*